Itmoose

Odwiedziło nas

Odsłon : 1979741

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

 

 


ITMOOSE technologie informatyczne Lublin

 

Outsourcing IT
Wpisany przez Administrator
Pn07 Wrz
OUTSOURCING IT – OBSŁUGA INFORMATYCZNA FIRM


Usługa outsourcingu informatycznego polega na przejęciu obsługi wydzielonych działów IT od naszych Klientów. Zapewnia to prawidłowe funkcjonowanie zasobów informatycznych Firmy poprzez przejęcie wybranych funkcji lub całych obszarów realizowanych przez dział IT Klienta. Inaczej mówiąc jest to sposób zewnętrznego zarządzania informatyką w Państwa Firmie.

Outsourcing informatyczny pozwoli Państwu znacznie zredukować koszty stałe związane z utrzymaniem i szkoleniem wewnętrznego zespołu specjalistów IT.Outsourcing IT znacznie ogranicza wysokość inwestycji niezbędnych do stworzenia i utrzymania odpowiedniego poziomu infrastruktury informatycznej w Państwa Firmie.

Outsourcing IT jest nowym obszarem działania naszej firmy i będzie stopniowo rozwijany. Obejmie on pełną obsługę informatyczną firm i przedsiębiorstw począwszy od usług takich jak doradztwo IT, kończąc na bieżącej obsłudze polegającej na pełnej administracji systemów informatycznych i infrastruktury sieciowej. Więcej informacji o planowanych przedsięwzięciach w dziale Kierunki Rozwoju.

Obecnie proponujemy Państwu obsługę sprzętową i programową polegającą na:

  • ewidencji sprzętu komputerowego w firmie i jej oddziałach oraz informacji dotyczących gwarancji
  • ewidencji oprogramowania i aktualności licencji
  • naprawę sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
  • aktualizacje oprogramowania do aktualnych wersji (zgodnie z możliwościami i wymaganiami producentów), wznawianie licencji, rozszerzanie licencji itp.
  • instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania.

Proponujemy Państwu wpółpracę opartą na umowie, szczegółowo określającej zakres outsourcingu IT.

Zapewniamy uczciwe podejście do wykonywanej pracy oraz konkurencyjne ceny. Wszelkie aspekty rozpatrywane są indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta.

O ile to możliwe wszelkie usterki naprawiamy w siedzibie firmy klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.