Itmoose

Odwiedziło nas

Odsłon : 1979790

Goście online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

 

 


ITMOOSE technologie informatyczne Lublin

 

Projektowanie i tworzenie witryn internetowych
Wpisany przez Administrator
Cz03 Wrz

Nasza oferta obejmuje tworzenie stron internetowych umożliwiających efektywny rozwój Państwa firmy. Nasze projekty tworzymy na bazie sprawdzonych i stabilnych rozwiązań udostępnionych na licencji open-source (GNU/GPL) co znacznie redukuje koszty w przeciwieństwie do rozwiązań komercyjnych oraz daje możliwości wysokiej personalizacji i dostosowania do potrzeb użytkownika. Strona internetowa stanie się nie tylko narzędziem komunikacji, sprzedaży, ale ważnym elementem trwale wiążącym użytkownika z firmą. Zajmujemy się także rejestracją domen internetowych i kompleksowym wdrażaniem i uruchamianiem stron na serwerach świadczących usługi hostingowe.

Strona internetowa przestała być luksusem, stała się wręcz koniecznością. Bez niej firma nie istnieje w Internecie, a to oznacza, że może stracić wielu potencjalnych klientów!

Internet daje ogromne możliwości jako nośnik przekazu reklamowego. Profesjonalne wykorzystanie tych możliwości owocuje zwiększeniem liczby klientów, a zarazem wzrostem dochodów firmy. Internet kusi przedsiębiorców niskimi kosztami realizacji kampanii reklamowych, dużym zasięgiem i dobrą efektywnością. Reklamę internetową, w porównaniu z innymi mediami reklamowymi, można dokładniej adresować. Więc Daj szansę swojej firmie na skuteczną promocję! Zaistniej w Internecie!

Zalety posiadania strony WWW:

  • Nieograniczone możliwości pozyskiwania nowych klientów.
  • Zorganizowana, wyczerpująca informacja dotycząca działalności firmy i jej oferty.
  • Niskie koszty w porównaniu z innymi formami reklamy.
  • Duża szybkość i łatwość przekazu oferty firmy.
  • Dokładne adresowanie przekazu reklamowego do określonego odbiorcy.
  • Zawsze aktualna oferta.

Aby najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb oferujemy indywidualne przygotowanie strony zgodnie z potrzebami. Tworzymy strony internetowe głównie oparte na systemie zarządzania treścią CMS (Content Management System), umożliwiającym samodzielne aktualizowanie i modyfikowanie stron. Witryny przez nas tworzone kreujemy pod kątem użyteczności i przejrzystości. W przyszłości planujemy wprowadzić usługę pozycjonowania stron.

Wycena wykonania strony internetowej

Różnorodny charakter i oczekiwane cele wymagają indywidualnego podejścia do każdego projektu. Cena wykonania strony internetowej zależy od:
  • Wielkości strony i elementów, z jakich ma się składać.
  • Nakładu pracy przy obróbce materiałów zdjęciowych i tekstowych.
  • Zastosowanej technologii (strony statyczne lub dynamiczne).
  • Terminów wykonania.

Przed wyceną projektu musimy poznać szczegóły, by uniknąć nieporozumień. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skontaktowania się z nami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Doradzimy najlepsze rozwiązania, sposoby promocji, ustalimy zakres usług, a następnie przedstawimy ofertą cenową zawierającą konspekt witryny oraz zarys projektu.